Wyniki 2005


 

Zestawienie wyników konkursu fotograficznego

"Mokradła tętnią życiem"

rok 2005

Autor

Miejsce

wykonanie

zdjęcia

Tytuł

Średnia

ocen -

maksymalnie 50 punktów

Bożena Gawęda

Sierzno pow. bytowski

Bagna dywanowe

50

Liliana Karauda

Rezewat Świdwie

Zimorodek

50

Stanisław Puszczyński

Lądek k/ Konina

Szybowiec

49,75

Michał Giec

Wdzydzki Park Krajobrazowy

Rosiczki

49,25

Lech Karauda

Woliński P.N.

Kaczki krzyżówki

49,25

Lech Karauda

Rezerwat Świdwie

Udany połów

49,25

Stanisław Puszczyński

Konin

Ważka

49

Lech Karauda

....................

Start

48,75

Michał Giec

Wdzydzki Park Krajobrazowy

Żabki

48,25

Liliana Karauda

Rezewat Świdwie

Gołębiarz i łyska

48,25

Lech Karauda

Woliński P.N.

Start gęgawy

48,25

Lech Karauda

Rezerwat Świdwie

Podniebny balet

48

Stanisław Puszczyński

Lądek k/ Konina

Szmaragdowy lot

47,75

Stanisław Puszczyński

Konin

Rycyk

47,5

Lech Karauda

Woliński P.N.

Perkoz dwuczuby

47,25

Stanisław Puszczyński

Konin

Starorzecze

46,75

Stanisław Puszczyński

Lądek k/ Konina

W zaroślach

46

Stanisław Puszczyński

Bieniszew k/konina

Obserwator

45,75

Joanna Ratajczak

Rezerwat Morasko

Żabie wesele

45

Lech Karauda

Woliński P.N.

Szpak łowiący owady

44,75

Liliana Karauda

Rezewat Świdwie

Wzajemne czuwanie

43,25

Joanna Ratajczak

Rezerwat Morasko

Nieśmiały ...

42,5

Joanna Ratajczak

Rezerwat Morasko

Zaklęta księżniczka

41,75

Jarosław Nowakowski

Puszczykowo n/Wartą

Podniebny staw

41,5

Iwona Świechowska

okolica Drawieńskiego P.N.

IV

41,5

Marcin Adamiec

Nadziejewo

Bociek...

40

Jarosław Nowakowski

rezerwat Wiązy w nowym lesie k/ Czrniejewa

Bagienny las

39,25

Iwona Świechowska

Stara Łubianka

III

38,5

Marta Schmidt

okolice Płocka

Bobry nad Skrwą

38,5

Iwona Świechowska

Stara Łubianka

I

38,25

Joanna Ratajczak

Wielkopolski Park Narodowy

Pierwsza .....

38

Paweł Błażejewski

Nadwarciański Park Krajobrazowy

Grzęzawisko

38

Paweł Błażejewski

Nadwarciański Park Krajobrazowy

Żabi świat

38

Marta Schmidt

okolice Płocka

Mokro wszędzie...

38

Agnieszka Maślanka

Przylasek Rusiecki

Żaba wodna III

37,75

Joanna Ratajczak

Drawieński Park Narodowy

Piękności dnia

37,75

Iwona Świechowska

Stara Łubianka

II

37,75

Marta Schmidt

okolice Płocka

Zielono mi..

37,75

Agnieszka Maślanka

Przylasek Rusiecki

Pokarm...

37,5

Joanna Ratajczak

Rezerwat Morasko

Bezszelestny spacer

37,25

Marta Schmidt

okolice Płocka

Kosaćce

37

Marta Schmidt

okolice Płocka

Bobry nad Wisłą

37

Joanna Ratajczak

Rezerwat Morasko

Stołówka bobrów

36,5

Agnieszka Saskowska

jezioro Ostrowieckie

Wśród traw mokradeł

36

Agnieszka Maślanka

Przylasek Rusiecki

Żaba wodna I

35,75

Marta Schmidt

okolice Płocka

Kaczeńce

35,75

Sandra Kamińska

Rezerwat "Mszar nad jeziorem Mnich/Sierakowa

Krajobraz

35

Agata Migdalska

Radojewo n/Wartą

Faktura

34,5

Paweł Błażejewski

Nadwarciański Park Krajobrazowy

Mokradło

34,5

Maciej Maciejewski

....................

..........................

34,5

 

Jerzy Samusik

 

Biebrzański Park Narodowy

 

Łączeń baldaszkowaty I

34,25

Jerzy Samusik

Biebrzański Park Narodowy

Wełnianka II

34

 

Jerzy Samusik

 

Biebrzański Park Narodowy

 

Łączeń baldaszkowaty II

33,75

Jerzy Samusik

Narew

Krwawnica pospolita

33,75

Agnieszka Maślanka

Przylasek Rusiecki

Żaba wodna II

33,75

Agata Migdalska

Radojewo n/Wartą

Symetria

33,5

Jarosław Filipowski

jezioro w Gołuchowie

Bagnisty poranek

33,25

Martyna Grępka

dolina rzeki Cybiny

5

32,75

Marta Schmidt

okolice Płocka

pocałuj żabkę

32,25

Martyna Grępka

dolina rzeki Cybiny

4

32,25

Martyna Grępka

dolina rzeki Cybiny

1

32

Martyna Grępka

dolina rzeki Cybiny

3

30,75

Agata Migdalska

Radojewo n/Wartą

Ślad

30,5

Kasia Grzelczyk

Skorzęcin

IV

30,25

Jerzy Samusik

Biebrzański Park Narodowy

Wełnianka I

30

Agnieszka Maślanka

Przylasek Rusiecki

Środowisko .....

30

Agnieszka Saskowska

jezioro Ostrowieckie

Żaba w ukryciu

30

Agnieszka Saskowska

jezioro Ostrowieckie

Żaba i pajączek

30

Martyna Grępka

dolina rzeki Cybiny

2

30

Martyna Grępka

dolina rzeki Cybiny

6

30

Martyna Grępka

dolina rzeki Cybiny

7

30

Kasia Grzelczyk

Powidz

II

29,5

Agnieszka Saskowska

jezioro Ostrowieckie

Trawy na mokradłach II

29

Paweł Łyczywek

maltański klin zieleni - Poznań

VI

28,5

Karolina Nowak

.............................

1

28,25

Agnieszka Gruszczewska

park w Gołuchowie

Wodne zwierzęta

28

Sandra Kamińska

Rezerwat "Mszar nad jeziorem Mnich/Sierakowa

Grążel

27,75

Agnieszka Saskowska

jezioro Ostrowieckie

Trawy na mokradłach I

27,75

Liliana Karauda

Rezewat Świdwie

Spokój

27,75

Zbigniew Rosochowicz

maltański klin zieleni - Poznań

VI

27,75

Zbigniew Rosochowicz

maltański klin zieleni - Poznań

VII

27,75

Sandra Kamińska

Rezerwat "Mszar nad jeziorem Mnich/Sierakowa

Jedna z wielu

27,5

Zbigniew Rosochowicz

maltański klin zieleni - Poznań

II

27,5

Zbigniew Rosochowicz

maltański klin zieleni - Poznań

I

27,25

Zbigniew Rosochowicz

maltański klin zieleni - Poznań

III

27,25

Kasia Grzelczyk

Powidz

I

27

Agnieszka Saskowska

jezioro Ostrowieckie

Podłoża mokradeł

26,75

Agnieszka Saskowska

jezioro Ostrowieckie

Roślinność mokradeł

26,75

Paweł Łyczywek

maltański klin zieleni - Poznań

II

26,75

Karolina Nowak

.............................

4

26,5

Sandra Kamińska

Rezerwat "Mszar nad jeziorem Mnich/Sierakowa

Torfowisko

26

Kasia Grzelczyk

Skorzęcin

III

26

Karolina Nowak

.............................

3

25,75

Sandra Kamińska

Mnichy /Międzychodu

Oczko wodne

25,75

Paweł Łyczywek

maltański klin zieleni - Poznań

V

25,75

Piotr Fengler

Szachty PF/Górczyn

SzachtyPF2

25,5

Agnieszka Gruszczewska

zbiornik Przykona

Błotne rośliny

25,5

Angelika Piekarska

mokradła w dolinie Cybiny

IV

25,5

Paweł Łyczywek

maltański klin zieleni - Poznań

I

25,5

Sandra Kamińska

Mnichy /Międzychodu

Bez tytułu

25,25

Paweł Łyczywek

maltański klin zieleni - Poznań

VII

25,25

Paweł Łyczywek

maltański klin zieleni - Poznań

IV

24,5

Piotr Kubiak

Szachty/Górczyn

Szachty 6

24,25

Piotr Fengler

Szachty PF/Górczyn

SzachtyPF6

24,25

Barbara Melka

Kanał Mosiński

Łabędzia rodzina III

24,25

Piotr Kubiak

Szachty/Górczyn

Szachty 2

24

Piotr Kubiak

Szachty/Górczyn

Szachty 4

23,75

Piotr Fengler

Szachty PF/Górczyn

SzachtyPF7

23,75

Karolina Nowak

.............................

2

23,75

Karolina Nowak

.............................

5

23,75

Karolina Nowak

.............................

6

23,75

Karolina Nowak

.............................

7

23,75

Piotr Fengler

Szachty PF/Górczyn

SzachtyPF1

23,5

Piotr Fengler

Szachty PF/Górczyn

SzachtyPF3

23,5

Angelika Piekarska

mokradła w dolinie Cybiny

I

23,5

Angelika Piekarska

mokradła w dolinie Cybiny

II

23,5

Angelika Piekarska

mokradła w dolinie Cybiny

III

23,5

Zbigniew Rosochowicz

maltański klin zieleni - Poznań

V

23,5

Krzysztof Budziński

Cytadela -Poznań

Niezwykła kraina II

23,25

Piotr Kubiak

Szachty/Górczyn

Szachty 1

23

Piotr Kubiak

Szachty/Górczyn

Szachty 3

23

Mikołaj Hadyniak

............................

VI

23

Angelika Piekarska

mokradła w dolinie Cybiny

V

23

Piotr Kubiak

Szachty/Górczyn

Szachty 5

22,75

Angelika Piekarska

mokradła w dolinie Cybiny

VI

22,75

Paweł Łyczywek

maltański klin zieleni - Poznań

III

22,75

Piotr Fengler

Szachty PF/Górczyn

SzachtyPF5

22,25

Barbara Melka

Kanał Mosiński

Łabędzia rodzina I

22,25

Barbara Melka

Kanał Mosiński

Łabędzia rodzina II

22,25

Piotr Kubiak

Szachty/Górczyn

Szachty 7

22

Piotr Fengler

Szachty PF/Górczyn

SzachtyPF4

22

Mikołaj Hadyniak

............................

V

21,25

Zbigniew Rosochowicz

maltański klin zieleni - Poznań

IV

 

21,25

Krzysztof Budziński

Park Sołacki-Poznań

Niezwykła kraina I

21

Mikołaj Hadyniak

............................

III

20,75

Mikołaj Hadyniak

............................

I

20,5

Mikołaj Hadyniak

............................

II

20,5

Mikołaj Hadyniak

............................

VI

20,5

Mikołaj Hadyniak

............................

VII

20,5

 

Skład komisji konkursowej

Fotografie oceniali:

Hanna Mazur - plastyk

Anna Szloser - architekt

Danuta Zawadzka - filolog

Marek Smolarkiewicz - biolog