Wyniki 2007

 

 

Wielkopolskie grądy i inne naturalne lasy liściaste w obiektywie

Konkurs fotograficzny 2007 r.

Wyróżnione prace – punktacja w skali od 0 do 100

Kategorie: A – artystyczna    D - dokument

Uczestnicy indywidualni

1.       

Bogna Kwiatkowska

Kraków

Roztoczańska jesień 3

98

A

2.       

Anna Toch

Lądek Zdrój

Czaple białe

95

A

3.       

Anna Toch

Lądek Zdrój

Dzikie pszczoły

93

A

4.       

Bogna Kwiatkowska

Kraków

Roztoczańska jesień 1

91

A

5.       

Bogna Kwiatkowska

Kraków

Roztoczańska jesień 2

89

A

6.       

Bogna Kwiatkowska

Kraków

Roztoczańska jesień 4

86

A

7.       

Anna Toch

Lądek Zdrój

W porannych promieniach słońca

86

A

8.       

Anna Toch

Lądek Zdrój

Nadchodzi jesień

85

A

9.       

Krzysztof Borkowski

Puszczykowo

Czeszewski Las 1

85

D

10.   

Krzysztof Borkowski

Puszczykowo

Czeszewski Las 2

85

D

11.   

Krzysztof Borkowski

Puszczykowo

Czeszewski Las 3

85

D

12.   

Anna Toch

Lądek Zdrój

Park Krajobrazowy w dolinie Baryczy

82

A

13.   

Krzysztof Borkowski

Puszczykowo

Grabina 3

80

D

14.   

Krzysztof Borkowski

Puszczykowo

Grabina 2

80

D

15.   

Krzysztof Borkowski

Puszczykowo

Grabina 1

80

D

16.   

Anna Toch

Lądek Zdrój

Pokrzewka

75

A

17.   

Anna Toch

Lądek Zdrój

Na polanie

63

A

18.   

Anna Toch

Lądek Zdrój

Polana w parku krajobrazowym w Dolinie Baryczy

60

A

19.   

Anna Toch

Lądek Zdrój

Na wietrze

60

B

20.   

Teresa Halaburda

Szamotuły

Człowiek zniszczył, człowiek uratował

56

D

21.   

Teresa Halaburda

Szamotuły

Las brzoza sosna

45

D

22.   

Anna Toch

Lądek Zdrój

Żołędzie na dębie postolinskim

45

A

 

 

Uczestnicy będący uczniami – zdjęcia nadesłane przez szkoły

23.   

Monika Poprawa

Zespół Szkół Ogólnokształcących i zawodowych w Krobi

Przybądźcie promienie słoneczne, wetchnijcie w me gałęzie życie.

95

A

24.   

Mikołaj Mizera

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Kolory jesieni

88

A

25.   

Monika Poprawa

Zespół Szkół Ogólnokształcących i zawodowych w Krobi

Gdzie strumyk płynie z wolna

87

A

26.   

Anna Bartol

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance

Cicha rozmowa

86

A

27.   

Sebastian Kucik

Zespół Szkół Licealno – Gimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Ratajach / Chodzieży

Czas przemijania I

85

A

28.   

Joanna Borowska

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie

Las olchowy zalany rzeką Dymacz I

79

A

29.   

Sebastian Kucik

Zespół Szkół Licealno – Gimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Ratajach / Chodzieży

Czas przemijania II

78

A

30.   

Patrycja Sass

Zespół Szkół Licealno – Gimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Ratajach / Chodzieży

Dziewicza zieleń

75

A

31.   

Anna Bartol

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance

Najlepiej razem

70

A

32.   

Mikołaj Mizera

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Las liściasty w szczególe

70

A

33.   

Szymon Tomczak

Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni

Wiosna 2

68

D

34.   

Anita Żołnacz

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie

Na którymś końcu świata

68

A

35.   

Nikola Przewoźna

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Las o zachodzie słońca

68

A

36.   

Katarzyna Gruchot

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie

Drzewostan

67

A

37.   

Szymon Tomczak

Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni

Wiosna 3

66

D

38.   

Anna Bartol

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance

Dom

65

A

39.   

Monika Poprawa

Zespół Szkół Ogólnokształcących i zawodowych w Krobi

A ta droga dokąd mnie zaprowadzi ?

65

A

40.   

Szymon Tomczak

Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni

Wiosna 4

65

D

41.   

Katarzyna Adaszak

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pleszewie

Las w odcieniach szarości

65

A

42.   

Martyna Kwiatkowska

Zespół Szkół – Gimnazjum w Trzemesznie

Baśniowy las

65

D

43.   

Anna Pużak

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Piękno niejedno ma imię

65

A

44.   

Nikola Przewoźna

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Odbicie w kałuży

65

A

45.   

Karol Łukasik

Zespół Szkół Geodezyjno – Drogowych w Poznaniu

Droga

64

A

46.   

Joanna Borowska

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie

Las olchowy z tamą bobrów

64

A

47.   

Katarzyna Adaszak

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pleszewie

Kraina Wertera

62

A

48.   

Katarzyna Gruchot

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie

Przemijanie

60

A

49.   

Szymon Tomczak

Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni

Wiosna 5

60

D

50.   

Karol Łukasik

Zespół Szkół Geodezyjno – Drogowych w Poznaniu

Dąb

58

A

51.   

Anna Pużak

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Kiedyś jeszcze was przerosnę

58

A

52.   

Nikola Przewoźna

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Kłoda na wodzie

56

A

53.   

Szymon Tomczak

Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni

Wiosna 1

55

D

54.   

Szymon Tomczak

Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni

Wiosna 6

55

D

55.   

Katarzyna Adaszak

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pleszewie

Ostatnie zielone chwile

55

D

56.   

Monika Mikołajczak

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Cykl zdjęć Miejskie klimaty

55

D

57.   

Paulina Kwiatkowska

Zespół Szkół – Gimnazjum w Trzemesznie

Tajemnicza zieleń

55

D

58.   

Paulina Kwiatkowska

Zespół Szkół – Gimnazjum w Trzemesznie

Zielone serce lasu

55

D

59.   

Patrycja Sass

Zespół Szkół Licealno – Gimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Ratajach / Chodzieży

Królestwo sędziwych drzew

55

A

60.   

Anna Pużak

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Leśna dróżka

54

A

61.   

Anita Żołnacz

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie

Las, a w nim ...

52

A

62.   

Katarzyna Adaszak

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pleszewie

Drzewa w sepii

52

A

63.   

Monika Poprawa

Zespół Szkół Ogólnokształcących i zawodowych w Krobi

I jak się tu dostać do dalszej części lasu ?

51

A

64.   

Katarzyna Gruchot

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie

Zielone piękno

50

A

65.   

Małgorzata Norman

Zespół Szkół Ogólnokształcących i zawodowych w Krobi

Tajemnicze spojrzenie słońca

50

A

66.   

Joanna Borowska

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie

Las olchowy zalany rzeką Dymacz II

50

A

67.   

Katarzyna Adaszak

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pleszewie

Małpi gaj

49

A

68.   

Anita Żołnacz

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie

Leśny zakątek

48

A

69.   

Katarzyna Adaszak

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pleszewie

Promienie pomiędzy liśćmi

48

A

70.   

Nikola Przewoźna

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Leśne mokradła we mgle

48

A

71.   

Anna Pużak

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Ciemny zaułek powyginanych drzew

47

A

72.   

Zuzanna Łuczak

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu

Pod zachmurzonym niebem

45

A

73.   

Aleksandra Stefaniak

Gimnazjum nr 25 w Poznaniu

Widok z mostu 2

45

A

74.   

Katarzyna Gruchot

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie

Upływ czasu

40

A

75.   

Katarzyna Adaszak

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pleszewie

Wszystkie odcienie zieleni

40

A

76.   

Martyna Kwiatkowska

Zespół Szkół – Gimnazjum w Trzemesznie

Upojna leśna cisza

40

D

77.   

Anna Bartol

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance

W promieniach słońca

35

D

78.   

Aleksandra Stefaniak

Gimnazjum nr 25 w Poznaniu

Widok z mostu 1

35

D

79.   

Joanna Borowska

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie

Teren z tendencją do odradzania się lasu

35

A

80.   

Nikola Przewoźna

Gimnazjum nr 23 im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Słońce wśród drzew

35

A

81.   

Aleksandra Stefaniak

Gimnazjum nr 25 w Poznaniu

Widok na korony drzew

32

A

82.   

Anna Gumowska

I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Chodzieży

Jesienna zaduma

30

A

Wyniki konkursu zatwierdza komisja PKE – Wielkopolska

Poznań, 12 października 2007 r.

·        Marek Smolarkiewicz – prezes

·        Jerzy Juszczyński – wiceprezes

·        Tomasz Bogajewski – skarbnik

·        Grażyna Bernaciak – sekretarz

·        Urszula Fiedler – członek Zarządu

·        Małgorzata Tarka – członek Zarządu

·        Andrzej Przychodzki – członek Komisji Rewizyjnej

·        Lechosław Lerczak – członek Komisji Rewizyjnej

·        Marek Zawadzki – członek komisji oceniającej